مرمریت سمفونی دهبید

سنگ مرمریت دهبید سمفونی با تم رنگی مشکی و خطوط سفید، یکی از زیبا ترین سنگ های ساختمانی محسوب می شود. این سنگ در ابعاد مختلف تولید می شود و در ساختمان های لوکس کاربرد های گوناگونی دارد.

تم رنگی سنگ مرمریت سمفونی مشکی است که در سطح آن رگه های بسیار زیاد و ریز سفید موجود است. این سنگ کیفیت بسیار عالی دارد و به دلیل طرح و نقش کم نظیر آن، طراحان و مهندسان معمار بسیار زیادی به وفور در طراحی های خود استفاده می کنند. این سنگ مشکی دارای سورت های متنوعی است که در سطح برخی از سورت های ضعیف آن، رگه های طلایی مشاهده می شود. سنگ مرمریت سمفونی با رگه های طلایی به سنگ مرمریت گلدن وایت نیز شناخته شده است.
مرمریت سمفونی از معادن دهبید در استان فارس استخراج و استحصال می گردد. منطقه ی دهبید غنی از معادن سنگ مرمریت باکیفیت در تم های رنگی مختلف است.  

ویژگی های سنگ مرمریت سمفونی

این سنگ در دسته سنگ های باکیفیت و مستحکم بازار قرار دارد و از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است.

ساب پذیری فوق العاده به دلیل تراکم بالا

جذب آب ناچیز به دلیل بافت متراکم و جنسیت عالی

مقاومت فشاری و سایشی بالا

تم رنگی خاص و منحصر به فرد

دوام و ماندگاری بالا

 

موارد استفاده از اسلب مرمریت سمفونی دهبید

از این سنگ می توان در تمام قسمت های داخلی ساختمان استفاده نمود. این سنگ معمولا در ابعاد عرض 40 طولی، تایل و اسلب سایز بزرگ به صورت صیقلی فرآوری می شود. نکته ی بسیار مهم و حائز اهمیت این است که از سنگ های مشکی نباید در محیط های بیرونی که در معرض نور خورشید هستند استفاده نمود. زیرا دچار رنگ پریدگی می شوند و ظاهر زیبای خود را از دست می دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *